Gmina Złotoryja

Spotkanie organizacji pozarządowych

Drukuj
 
Dolnośląski Punkt Konsultacyjno - Doradczy dla Organizacji Pozarządowych w Legnicy, działający w Dolnośląskiej Sieci Doradztwa Pozarządowego serdecznie zaprasza na spotkanie szkoleniowe połączone z debatą na temat unikania zagrożeń w realizacji zadań publicznych i prowadzeniu organizacji pozarządowych pod hasłem "Czas na zmiany", a skierowane do każdego kto realizuje, albo chciałby realizować swoje pasje w obszarach pożytku publicznego. Obserwujemy, że mimo wielu zarejestrowanych i rejestrujących się organizacji ich efektywność jest stale bardzo niska, a równocześnie obywatele zadają pytania o dalszą swoją aktywność po zakończeniu pracy zawodowej. Szukając najlepszych środków wsparcia zadaliśmy sobie pytanie jak wpływają na aktywność organizacji pozarządowych zmieniające się przepisy, i czy obawy przed zagrożeniami nie działają tak zniechęcająco ? Chcemy o tym wspólnie porozmawiać. Zależy nam bardzo na Państwa głosie, którzy na co dzień spotykacie się z problemami organizacji pozarządowych i obywateli w aktywizacji społecznej na zarządzanych obszarach.
Spotkanie odbędzie się 12 lipca br., o godz. 14:00 w sali widowiskowej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy ul. Jordana 17 w Legnicy.
Spotkaniu patronuje Prezydent Miasta Legnicy, a w realizacji wspiera nas Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych jako Operator Dolnośląskiej Sieci Doradztwa Pozarządowego. Zadanie jest dofinansowane ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.
Zaproszenie
Program
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 62

Wczoraj 76

W tym tygodniu 945

W tym miesiącu 3116

Od początku 3533755