Gmina Złotoryja

Ferie zimowe

Drukuj
 

Corocznie, w okresie ferii zimowych świetlice wiejskie i biblioteki z terenu gminy włączają się w organizację różnorodnych zajęć dla dzieci młodzieży pozostającej w miejscu zamieszkania na czas zimowej przerwy w zajęciach szkolnych.
Świetlice wiejskie oferują gry i zabawy, konkursy, turnieje tenisa stołowego, quizy i możliwość nieograniczonego korzystania ze swego wyposażenia, które wzbogacane jest corocznie o nowe elementy. Podczas zajęć w świetlicach zapewniamy opiekę przebywającym dzieciom i młodzieży, oferujemy zajęcia plastyczne i manualne, zachęcamy do brania udziału w turniejach tenisa stołowego i „piłkarzyków”, proponujemy wiele gier planszowych i puzzle. W razie sprzyjających warunków atmosferycznych odbędą się również zabawy na śniegu. Zapraszamy na zajęcia edukacyjne takie jak pieczenie i gotowanie pod czujnym okiem pań świetlicowych. Na zakończenie w wielu świetlicach planujemy zabawy karnawałowe.


Zapraszamy na spektakl pt. ”Wilk i zając", który zostanie wystawiony przez teatr ART- RE z Krakowa. Przedstawienie będzie miało charakter interaktywny / z udziałem publiczności / i jest zakończone pouczającym morałem.
Przedstawienia odbędą się:
19 stycznia 2018r. w:
• Rokitnicy - sala gimnastyczna SP o godz.10.00
• Świetlicy w Wilkowie - Osiedlu o godz. 11.45
• Świetlicy w Nowej Wsi Złotoryjskiej o godz.13.30
• Świetlicy w Lubiatowie o godz.15.00
Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z oferty umożliwiającej miłe spędzenie wolnego czasu. Z pewnością każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

Harmonogram pracy swietlic wiejskich w czasie ferii zimowych - Zobacz
Uwaga! W związku z chorobą opiekuna świetlicy w Leszczynie - świetlica ta będzie nieczynna do końca ferii zimowych.

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 19

Wczoraj 76

W tym tygodniu 902

W tym miesiącu 3073

Od początku 3533712