Gmina Złotoryja

Jarmark Wielkanocny

Drukuj
 

Zapraszamy do udziału w 11. Kaczawskim Jarmarku Wielkanocnym, który odbędzie się 25 marca, w Niedzielę Palmową w Paszowicach. Celem Jarmarku jest promocja naszego regionu, zwanego Krainą Wygasłych Wulkanów, prezentacja dorobku kulturalnego związanego ze świętami Wielkiej Nocy, a także pokazanie nas samych – mieszkańców Gór i Pogórza Kaczawskiego. Do aktywnego udziału w Jarmarku zapraszamy artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, grupy odnowy wsi i zespoły ludowe z naszego regionu, a także szkółkarzy, sadowników, producentów winorośli i kwiatów.
Dla wystawców przygotowaliśmy dwa konkursy:
- na Stół Wielkanocny
- na baby i inne ciasta wielkanocne
Natomiast dla młodsi uczestnicy mogą aktywnie spędzić czas podczas kreatywnych warsztatów plastycznych czy biorąc udział w konkurencjach rekreacyjnych „Z jajkiem na wesoło”.
Zgłoszenia przyjmowane są w Gminnym Ośrodku Kultury w Paszowicach: 59 – 411 Paszowice, Paszowice 142 tel. 76 870 11 13; e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Formularz zgłoszeniowy
Regulamin

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 117

Wczoraj 115

W tym tygodniu 117

W tym miesiącu 3241

Od początku 3517053