Gmina Złotoryja

Szkolenie dotyczące Działania 19.2

 
Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” zaprasza na Szkolenie informacyjne przygotowujące do aplikowania o wsparcie w ramach Działania 19.2 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER” dla przedsięwzięć:
3.1. Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej
3.5. Inicjatywy nakierowane na tworzenie i rozwój produktów i usług wykorzystujących zasoby lokalne Krainy Wygasłych Wulkanów
Spotkanie odbędzie się we wtorek 05.03.2019 o godz. 12.00 w Świetlicy Wiejskiej w Czaplach, gm. Pielgrzymka.
Po spotkaniu zapraszamy wszystkich na zwiedzanie Czapli w celu inspiracji i pokazania dobrych praktyk z wykorzystania środków z inicjatywy Leader w ramach naszej strategii.
Informujemy, że 4 marca ogłaszamy konkursy na powyższe przedsięwzięcia z terminem naborów od 20 marca do 3 kwietnia 2019r. - więcej szczegółów na stronie w dniu ogłoszenia konkursów.
Szkolenie przeznaczone jest dla instytucji (organizacji pozarządowych, oraz kościelnych osób prawnych) z terenu Gmin: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Ruja, Wądroże Wielkie, Pielgrzymka, Świerzawa, Zagrodno, Złotoryja – Gmina Wiejska oraz miasta Wojcieszów i Złotoryja, które chcą aplikować o środki z LGD.
UWAGA! Udział w szkoleniu przedstawicieli potencjalnych wnioskodawców będzie premiowany dodatkowymi punktami w ramach lokalnych kryteriów wyboru operacji.
Zgłoszenia przyjmujemy w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: tel. 76 872 87 18 do dn. 4.03.2019.
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 63

Wczoraj 72

W tym tygodniu 908

W tym miesiącu 2003

Od początku 3547988