Gmina Złotoryja

Gminny konkurs wielkanocny

Drukuj
 
Protokół z rozstrzygnięcia Gminnego Konkursu Wielkanocnego
dnia 23 marca 2010r. w Urzędzie Gminy Złotoryja komisja w składzie:
  1. Janina Ziółek - przewodniczący komisji
  2. Bogumiła Chrzanowska
  3. Walentyna Wiśniewska
  4. Urszula Rajczakowska,
dokonała oceny prac plastycznych wykonanych przez uczniów z placówek oświatowych z terenu gminy. Do konkursu na szczeblu gminnym wpłynęło 76 prac w czterech kategoriach wiekowych. Kategorie prac konkursowych obejmowały wykonanie: PISANKI, KARTKI ŚWIĄTECZNEJ, STROIKA lub PALMY.
Komisja wybrała najciekawsze prace z każdej kategorii:
P I S A N K A
Grupa 5-6 latków
1. Marceli Szućko - "0" SP Wilków-Osiedle
2. Marta Szućko - "5" SP Wilków-Osiedle
3. Zuzanna Wasilewicz - "0" SP Wilków-Osiedle
Klasy I - III
1. Praca zbiorowa uczniów kl. "0": Laura Kozłowska, Nikola Oleksy, Paweł Jękot, Szymon Marciniak, Jakub Brzumowski i kl.I: Zosia Gajda, Karolina Brzeszczyńska, Angelika Żanko, Jakub Mełecki - PSP Jerzmanice-Zdrój
2. Wiktoria Kochańska - kl. II SP Gierałtowiec
3. Daniel Ruszaj - kl. II SP Wilków-Osiedle
Klasy IV - VI
1. Sylwia Lasota - kl. IV SP Gierałtowiec
2. Marlena Oleksy - kl. IV PSP Jerzmanice-Zdrój
3. Wiktoria Stysiał - kl. IV SP Gierałtowiec
Gimnazjum
1. Katarzyna Huppental - kl. Ia Gimnazjum Wilków-Osiedle
2. Anna Sobczyk - kl. Ia Gimnazjum Wilków-Osiedle
K A R T K A
Grupa 5 - 6 latków
1. Weronika Drzyzga, Agata Sej, Katarzyna Zarzeczna - "5" SP Gierałtowiec
2. Julia bocheńska - "5" SP Wilków-Osiedle
3. Szymon Sej, Aleksandra Mróz, Wiktoria Rajczakowska - "0" SP Gierałtowiec
Klasy I - III
1. Mateusz Boryniec - kl. III SP Gierałtowiec
2. Natalia Woźniak - kl. III SP Gierałtowiec
3. Maciej Krawiec - kl. III SP Wilków-Osiedle
Klasy IV - VI
1. Adrianna Nawrocka - kl. VI SP Rokitnica
2. Maciej Haba - kl. V SP Wilków-Osiedle
3. Mateusz Poparda - kl. V SP Gierałtowiec
Gimnazjum
1. Justyna Grzegorek - kl. Ia Gimnazjum Lubiatów
2. Klaudia Kozłowska - kl. III Gimnazjum Lubiatów
S T R O I K lub P A L M A
Grupa 5 - 6 latków
1. Julia Masel, Dawid Wiśnieski, Piotr Jakubowski - "5" SP Wilków-Osiedle
Klasy I - III
1. Maciej Gabinet - kl. III SP Wilków-Osiedle
2. Justyna Nowak - kl. III SP Gierałtowiec
3. Arkadiusz Grzegorek - kl. III SP Gierałtowiec
Klasy IV - VI
1. Justyna Sawaniewicz - kl. V SP Wilków-Osiedle
2. Klaudia Koczan - kl. VI SP Gierałtowiec
3. Patrycja Miazga - kl. V SP Wilków-Osiedle
Gimnazjum
1. Anna Rudnicka - kl. IIa Gimnazjum Lubiatów
2. Agnieszka Równarek - kl. IIa Gimnazjum Lubiatów


 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 21

Wczoraj 130

W tym tygodniu 151

W tym miesiącu 1914

Od początku 3507265