Szanowni Państwo,
informujemy, że rozpoczął się nabór dzieci do Gminnego Żłobka „Wesoły Kącik” w Wilkowie-Osiedlu.
Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych zainteresowanych zapisaniem dziecka do naszej placówki do składania dokumentów rekrutacyjnych do 8 lipca 2026 r..
Wypełnione karty zgłoszenia wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy Złotoryja, Al. Miła 4.
Szczegółowe informacje dotyczące zasad naboru, wymaganych dokumentów oraz kryteriów przyjęć dostępne są w Regulaminie Rekrutacji.
Serdecznie zapraszam do składania dokumentów.
Dyrektor Gminnego Żłobka „Wesoły Kącik”
Paulina Bielak
Karta zgłoszenia - Pobierz
Zarządzenia:
1. Zarządzenie nr 3/2026 w sprawie wprowadzenia Regulaminu organizacyjnego w Gminnym Żłobku „Wesoły Kącik” w Wilkowie-Osiedlu - Zobacz
2. Zarządzenie nr 5/2026 w sprawie wprowadzenia Standardów Ochrony Małoletnich w Gminnym Żłobku „Wesoły Kącik” w Wilkowie-Osiedlu - Zobacz
3. Zarządzenie nr 6/2026 w sprawie wprowadzenia Regulaminu rekrutacji dzieci w Gminnym Żłobku „Wesoły Kącik” w Wilkowie-Osiedlu - Zobacz
Rekrutacja do Gminnego Żłobka „Wesoły Kącik” w Wilkowie-Osiedlu
- Szczegóły






