Już niebawem! alt
Tego w Legnicy jeszcze nie było! Budowanie domu w centrum Legnicy, konkurs „Eko Dom Marzeń”, zespół dzięki któremu posypią się iskry oraz inne liczne niespodzianki i atrakcje dla mieszkańców.
Mnóstwo atrakcji czeka na mieszkańców Legnicy i okolic w pierwszym tygodniu listopada. Dlaczego? Wszystko to z okazji otwarcia nowego marketu budowlanego Leroy Merlin w Legnicy. – Cieszymy się, że mogliśmy wybudować sklep Leroy Merlin w Legnicy. Z okazji jego otwarcia przygotowaliśmy dla naszych Klientów wiele atrakcji. Przede wszystkim zachęcamy do zakupów! Ponad 35 tys. produktów w atrakcyjnych cenach, liczne promocje i okazje cenowe ,kredyt 0%. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, licytacji atrakcyjnych produktów już od 1 zł, koncerty, prezentacje i wiele innych wydarzeń. Już teraz zachęcam także do uczestnictwa w programie lojalnościowym DOM. Wielkie otwarcie już 5 listopada o godz. 7.00. Zapraszamy również 4 i 5 listopada do centrum Legnicy, gdzie czekają na Państwa dodatkowe atrakcje – mówi Bogdan Siłka, dyrektor Leroy Merlin Legnica.
Uliczny teatr
Już 4 listopada mieszkańcy Legnicy mogą zobaczyć w centrum Legnicy coś, co na pewno ich zaskoczy. Dwóch budowniczych i super bohater? Tak! Właśnie tego dnia mieszkańcy mogą wziąć udział w niecodziennym wydarzeniu. Mianowicie mogą razem z nami stworzyć teatr i włączyć się do budowy domu. Gotowy już dom zostanie przekazany dla instytucji charytatywnej działającej na terenie Legnicy. Zapraszamy od 10.00 do 18.00.
Nietypowy koncert i inne atrakcje
Kolejnego dnia, 5 listopada nastąpi wielkie otwarcie sklepu Leroy Merlin Legnica dla Klientów. Czeka więc na Was niezliczona ilość atrakcji, juz od 7:00: konkursy z nagrodami, promocje, licytacje i wiele innych. Pierwsi klienci będą faworyzowani! Market także zadbał o dodatkową rozrywkę dla kupujących, w postaci występu półfinalistów I edycji programu Mam Talent – zespołu All Sounds Allowed. Dla nich wszystkie dźwięki i instrumenty są dozwolone. Do tworzenia swojej muzyki używają beczek metalowych i plastikowych, sprężyn, pił, a wszystko to wspomagają wokalem i gitarą basową. Pierwsze wejście zespołu już o 14:30. Leroy Merlin nie zapomniał także o najmłodszych gościach marketu. Wiele przyjemności czeka na dzieci: animatorzy w bajkowych strojach, malowanie twarzy, super tatuaże. Zachęcamy także dorosłych do wzięcia udziału w licytacjach, konkursach i pokazach. Zwycięzcy oczywiście nie odejdą z pustymi rękami!
Parada konkursu „Eko Dom Marzeń”
Tego samego dnia zobaczymy także paradę dzieci szkół podstawowych biorących udział w konkursie „Eko Dom Marzeń”, która przejdzie od legnickiego Rynku do Galerii Gwarna. Podczas swojego marszu dzieci zaprezentują wykonane z materiałów ekologicznych i surowców wtórnych ekologiczne domy swoich marzeń. Dzieci mają szansę wygrać fantastyczną wycieczkę do Wrocławskiego Parku Wodnego, w którym spędzą na pewno niezapomniane chwile. Natomiast szkoła, z której wygrana drużyna będzie pochodzić, otrzyma bon w wysokości 1000zł na zakupy w Leroy Merlin. Ekologiczne Domy o wymiarach 1 metr na 1 metr będą wyeksponowane w legnickim markecie do 15 listopada. Wygra ten, który otrzyma najwięcej głosów Klientów. W zamian za zakupy w markecie Leroy Merlin można otrzymać specjalny kupon, dzięki, któremu można oddać głos. Nagradzamy głosujących, wśród których rozlosowane zostaną ciekawe nagrody rzeczowe! To jeszcze nie wszystko! 6 i 7 listopada od godziny 10:00 także czekają na Ciebie liczne promocje, rabaty, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami! Oczywiście w tych dniach nie zabraknie także atrakcji dla dzieci w postaci konkursów, malowania buzi, skręcania balonów i innych zabaw. Szukaj również grupy mobilnej, która przez dwa dni specjalnym samochodem będzie pokonywać trasę w Legnicy i sąsiadujących miejscowościach. Przedstawiciele Leroy Merlin organizować będą wśród mieszkańców konkursy z nagrodami. – Proszę o zapamiętanie tej daty: 5 listopada godz. 7.00 Leroy Merlin Legnica ul. Objazdowa 6, obok C.H. Auchan – zaprasza Bogdan Siłka.